ŞİRKET PROFİLİ

Firmamız; hurda metal tedariki alanındaki ekibimiz ile müşterilerine en uygun fiyatlar ve en kaliteli hizmeti verebilmekteyiz. Hurda, metal hurda sektöründe geniş bir müşteri kitlesini cezbetmekle birlikte, yaptığı işlerden dolayı çevreye de büyük faydalar sağlamaktadır. Yıldırak Hurda Metal, müşteri gereksinimlerini yüksek kalitede ve zamanında karşılamak için şirketimizin çalışma politikasının özüdür.

İlk hedefi sektöründe bulunduğu yeri uzun zaman korumak, kendine ve çevresine sürekli fayda sağlayabilmektir

MİSYONUMUZ

Geri dönüşümün hayati öneminin farkındalığı ile hareket ederek müşterilerine kaliteli hizmet sunmayı amaçlar. Müşteri memnuniyeti ve atıl durumdaki materyallere hak ettikleri değeri kazandırmayı ve hurdayı tekrar kullanıma hazırlayarak ülkemize katma değer sağlamayı misyon edinmiştir.

VİZYONUMUZ

Firmamız; YILDIRAK NAKLİYAT hurda, 7/24 işletmelerin yük nakliyesi yanı sıra; Hurda metal, Bakır ve benzeri hurda tedariki alanındaki ekibimiz ile müşterilerine en uygun fiyatlar ve en kaliteli hizmeti verebilmekteyiz.

DEĞERLERİMİZ

...

Hizmet Detaylarımız

Hurda alım satım, Hurdaları yerinden söküm ve taşıma, Hurda kazan kesimi sökümü,Konteyner sistemle hurda alımı,Vinçli taşıma sistemi

Maden Hurda Çeşitleri

Bakır hurda,Sarı (Pirinç) hurda,Alüminyum hurda,Çinko hurda,Sarı Hurda Radyatör hurda,Hurda Kablo Çeşitleri,Krom, Nikel Hurdaları

Alınan Hurda Çeşitleri

Demir Çelik Hurdaları,İzabelik Hurda,Paket Hurda,Sac Hurda,Teneke Hurda,Torna Talaşı